Sestavy tenkostěnných úlu – cinkový rybinový spoj

Chceme nabízet jen to nejlepší, takže jsme oslovili profíky v oboru. Nástavky s cínkovým rybinovým spojem jsou bezesporu to nejlepší co na trhu existuje – nejpevnější spoj, pojišťovací Bukové kolíky, materíal Borovice spárovka 25mm, úchyty frézovány ze všech stran, možnost očka nebo bez, česnový uzávěr v ceně, možnost opálení a parafinace.

P.S. Tato stránka ještě není kompletní, dodám ještě aktuální fotografie a popisky

  • Sestava 39/24 „Adamec“ – 11 rámkové provedení

1x varroa dno s nerezovou sítí, včetně plastové zásuvky do dna, 3x nástavek, difuzní folie, zateplené víko 40mm styrodurem XPS, střešní folie nebo plech (dle výběru). Cena 3.600Kč s DPH

  • Sestava Langstroth 1/1 – výška 232 – 10 rámkové provedení

1x varroa dno s nerezovou sítí, včetně plastové zásuvky do dna, 3x nástavek, difuzní folie, zateplené víko 40mm styrodurem XPS, střešní folie nebo plech (dle výběru). Cena 3.600Kč s DPH Sestavy Langstroth se dají ruzně kombinovat.

  • Sestava Langstroth 2/3 – výška 159 – 10 rámkové provedení

1x varroa dno s nerezovou sítí, včetně plastové zásuvky do dna, 4x nástavek, difuzní folie, zateplené víko 40mm styrodurem XPS, střešní folie nebo plech (dle výběru). Cena 3.600Kč s DPH 1x Sestavy Langstroth se dají ruzně kombinovat.

  • Sestava Langstroth Jumbo – výška 285 – 10 rámkové provedení

1x varroa dno s nerezovou sítí, včetně plastové zásuvky do dna, 1x nástavek Jumbo + 2x nástavek 2/3, difuzní folie, zateplené víko 40mm styrodurem XPS, střešní folie nebo plech (dle výběru). Cena 3.600Kč s DPH 1x Sestavy Langstroth se dají ruzně kombinovat.

  • Sestava Slovenské B10 a E –

doplníme

  • Sestava warre

doplníme

Plemenáče

  • 4 sekční 5-ti rámkové plemenáče – provedení L 1/1, L2/3 a Adamec 39/24, oddělitelné přepážkami, plné dno, včetně 4ks rámkového krmítka, strop s průhledného 4mm polykarbonátu, zateplená výklopná stříška 4cm XPS. Používáme pro chov matek a tvorbu oddělků. Cena včetně parafinace a opálení 4.000Kč
  • 7-mi rámkové plemenáče – zateplená stříška 4cm XPS, včetně 1rámkového krmítka. Cena včetně parafinace a opálení 850Kč

Při objednávkách uvádějte prosím celé jméno, adresu, tel. Možnost Objednaní zde!

Při objednávkách uvádějte prosím celé jméno, adresu, tel. Možnost Objednaní zde!