Plemenáče 7r

7-mi rámkové plemenáče – dělám jen v tomto provedení, které se mi osvědčilo v praxi. , Včelky takto úplně vpohodě přezimuji v počtu 6 rámků + kapsové krmítko – kterým je krmím až do podzimu, konce září. Mladé matky v oddělcích plodují delší dobu, proto je taky krmím delší dobu. Nemějte strach že se včelky upracují, jak někteří tvrdí. Na jaře alespoň nemusíte dokrmovat těsty, kterými jen poženete včelky pro vodu pro zpracování těsta a často v chladném jaru se už pak nevrátí. Pokud se stane, že jsou se zásobami opravdu na suchu, tak samozřejmě podáním těsta je zachráníte, ale za mě podávání těst v předjaří spíše včelkám škodí ať už jsou to těsta jakákoliv.

Provedení, rámkové míry a cena: celodřevěný, uteplený pod stříškou tvrdým 4cm styrodurem XPS, stříška pozink plech, odjimatelné falcové dno, podložka na monitoring.

  • 39/24 – 1.200Kč
  • L2/3 – 1.100Kč
  • L1/1 – 1.200Kč
  • L Jumbo – 1.300Kč

Při objednávkách uvádějte prosím celé jméno, adresu, tel. Možnost Objednaní zde!

4 sekční 5-ti rámkové plemenáče – provedení L 2/3, L1/1, L Jumbo a Adamec 39/24, oddělitelné přepážkami, plné nebo zasíťované dno s výsuvnými podložkami, stříška je v provedení hydroizolační folie co se používá na ploché střechy domů. V sestavě již jsou 4ks rámkových krmítek do každé komory, strůpková průhledná folie, zateplená výklopná stříška 4cm XPS. Používáme pro chov matek a tvorbu oddělků. Cena v provedení 39/24 – 4.500Kč

Při objednávkách uvádějte prosím celé jméno, adresu, tel. Možnost Objednaní zde!

všechny uvedené ceny jsou včetně DPH